białe tabletki na niebieskim tle

Wyniki konkursu „How good are you at medical English?”.

Z ogromną przyjemnością ogłaszamy wyniki konkursu języka angielskiego „How good are you at medical English?”.

Konkurs miał charakter dwuetapowy i odbył się w dniach 16 maja oraz 23 maja bieżącego roku.  W rywalizacji wzięło udział 16 studentów kierunku lekarskiego.

Laureatami zostali:

• Pani Ewelina Głowacka – studentka I roku kierunku lekarskiego (tryb stacjonarny) – 92% punktów możliwych do zdobycia
  • Pan Szymon Ososiński – student II roku kierunku lekarskiego (tryb stacjonarny) – 91% punktów możliwych do zdobycia
  • Pani Daria Kózka – studentka I roku kierunku lekarskiego (tryb niestacjonarny) – 88% punktów możliwych do zdobycia
  • Pani Agata Mikołajczyk – studentka I roku kierunku lekarskiego (tryb stacjonarny) – 88% punktów możliwych do zdobycia

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli wziąć udział w konkursie. Zwycięzcom gratulujemy sukcesu!

Laureatów zapraszamy na wręczenie pamiątkowych dyplomów i nagród we wtorek 30 maja 2023, o godzinie 13:15 (SJO, ul. Uniwersytecka 17, pokój 36).