Wyłoniono zwycięzców konkursu English Proverbs and Idioms Ilustrated

Z przyjemnością zawiadamiamy, że w  dniu 26.04 2021, rozstrzygnięty został konkurs pod hasłem English Proverbs and Idioms Ilustrated.

Na konkurs napłynęło wiele pomysłowych i twórczych, również pod kątem językowym, prac plastycznych studentów Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach.

Komisja konkursowa w składzie:

• Mgr Aleksandra Kasprzyk – SJO
  • Mgr Elżbieta Stępniewska-Dworak – SJO
  • Dr Ewa Bujak – Wydział Sztuki
  • Dr Rafał Urbański

dokonała oceny prac zgłoszonych do konkursu  i postanowiła nagrodzić następujących studentów:

I miejsce –  praca Pani Katarzyny Zarzyckiej studentki – WPIP kierunek: Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna, III rok, studia jednolite magisterskie, studia stacjonarne.

Uśmiechnięta postać

II miejsce – praca Pani  Karoliny Podsiadło studentki – WPiP kierunek: Pedagogika Opiekuńczo- Wychowawcza, I rok, studia stacjonarne.

Brainstorm - uśmiechnięte mózgi z błyskawicami

III miejsce –  praca Pani Weroniki Blicharskiej studentki – WPiNS kierunek: Logistyka , 1 rok studia stacjonarne.

Napis Eat and apple every day learning will be easy

Wyróżnienie – praca Pani Małgorzaty Zielińskiej studentki – WPiP kierunek: Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna, studia jednolite magisterskie, III rok, studia stacjonarne

Dziecko w pokoju patrzy na odbicie lustrzane kosmonauty

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy a wszystkim autorom nadesłanych prac bardzo dziękujemy za zaangażowanie i zaprezentowanie swoich umiejętności twórczych, jednocześnie zapraszając do kolejnej edycji konkursu w przyszłym roku.