biało żółte hasła promujące w tle morska fala z surferem

Studium Języków Obcych UJK w Kielcach na międzynarodowym wydarzeniu organizowanym przez National Geographic Learning

2 grudnia 2023 roku wykładowcy języka angielskiego Studium Języków Obcych UJK w Kielcach uczestniczyli w międzynarodowym wydarzeniu organizowanym przez wydawnictwo National Geographic Learning, świętujące 15 urodziny.

15 years in Poland
Misją wydawnictwa National Geographic Learning jest uczenie angielskiego w myśl przesłania:

,,Bring the world to the classroom and the classroom to life”

Wydarzenie pod hasłem,, Empower Your Teacher Brand with NGL”, którego organizatorem było NGL w współpracy z Uniwersytetem Warszawskim zgromadziło w Starej Bibliotece UW przy Krakowskim Przedmieściu ok. 400 uczestników. Sesje prowadzone były przez autorów podręczników NGL Chie Suan Chong i Alexa Warrena:

Sala wykładowa

1. Helping our students become more effective international communicators.
  2. No World is an Island- the importance of world partnerships.
  3. Teaching Interpersonal skills in the language classroom.
  4. Listen UP- Developing effective listening skills.

Slajd Culture

Sesje plenarne oraz warsztaty, w przerwach między sesjami, dostarczyły wielu praktycznych pomysłów na zbliżenie zajęć prowadzonych w sali wykładowej do realiów życia poza nią. Wykładowcy zapoznali się z ofertą podręczników akademickich do języka angielskiego, które przybliżają studentom współczesny świat i zachęcają do bycia jego aktywną częścią. Oferują kompleksowe rozwiązania cyfrowe, umożliwiając nowoczesne prowadzenie zajęć. Dostarczają materiałów autentycznych nakierowanych na rozwijanie kompetencji XXI wieku.

Czasopisma National Geographic na stole
Liczymy, że nawiązanie kontaktów w trakcie konferencji w Warszawie z wydawnictwem National Geographic Learning, a w szczególności przedstawicielem wydawnictwa Panem Adrianem Chróstowskim zaowocuje w przyszłości wsparciem metodycznym i merytorycznym pracy naszego zespołu języka angielskiego.

mgr Aleksandra Kasprzyk
mgr Elżbieta Stępniewska- Dworak