Konkurs na stanowisko LEKTORA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

ogłasza konkurs na stanowisko

LEKTORA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

I. Warunki konkursu:

• do konkursu mogą przystąpić osoby, które spełniają warunki określone w Ustawie
    o szkolnictwie wyższym z dnia 27 lipca 2005 r. (Dz. U. z 2012 r. poz. 572, z późn. zm.);
  • kandydat winien posiadać dyplom ukończenia studiów wyższych II stopnia lub równorzędnych filologii angielskiej;
  • doświadczenie dydaktyczne w prowadzeniu zajęć dydaktycznych w uczelni wyższej;
  • dodatkowym atutem kandydata będzie dyplom ukończenia studiów wyższych II stopnia w innej dziedzinie – przydatny w prowadzeniu zajęć w zakresie języka specjalistycznego.

II. Zgłoszenie na konkurs winno zawierać:

• podanie;
  • życiorys z fotografią i kwestionariusz osobowy (załącznik poniżej).;
  • odpis dyplomu;
  • opis zawodowych doświadczeń;
  • oświadczenie, iż z chwilą podjęcia pracy w Uniwersytecie będzie on jego podstawowym miejscem  zatrudnienia.

III. Dokumenty należy składać w Sekretariacie Studium Języków Obcych Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach (ul. Uniwersytecka 17, 25-406 Kielce, pok. 34).

Termin składania dokumentów upływa dnia 11 lipca 2021 roku.
Rozstrzygnięcie konkursu w dniu 12 lipca 2021 roku.

Rozstrzygnięcie konkursu nie jest jednoznaczne z nawiązaniem stosunku pracy
z Uniwersytetem Jana Kochanowskiego w Kielcach. Ostateczną decyzję podejmie Jego Magnificencja Rektor po zapoznaniu się ze stanowiskiem Rady oraz Kierownika SJO.

Załączniki: