Informacja o konkursie w wersji graficznej

I Konkurs Piosenki Rosyjskiej 2021

Studium Języków Obcych UJK w Kielcach zaprasza uczniów szkół podstawowych, szkół średnich a także studentów do uczestnictwa w I edycji Konkursu Piosenki Rosyjskiej

Oczekujemy zgłoszeń indywidualnych i grupowych (do 3 osób).

Zainteresowanych prosimy o dostarczenie nagrań wideo – jeden utwór o dowolnym charakterze i dowolnej tematyce w celu wyłonienia finalistów konkursu. Nagranie należy udostępnić w chmurze a link dostarczyć drogą mailową do 01.04.2021 roku na adres:
irena.hubicka@ujk.edu.pl
anna.wilczkowska@ujk.edu.pl

Finał Konkursu odbędzie się 14 kwietnia 2021 roku (o godz. 15.00) w formie online za pośrednictwem aplikacji MS Teams.

Podczas koncertu finałowego przewidujemy odtworzenie nadesłanych nagrań, autoprezentację uczestników oraz ogłoszenie werdyktu jury.

Dodatkowe informacje przekażemy drogą elektroniczną oraz zamieścimy na stronie Studium Języków Obcych.

Organizatorzy Konkursu Piosenki Rosyjskiej 2021
dr Irena Hubicka